הצהרת נגישות

אנו בחברת Weddji פועלים רבות על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות, מתוך מטרה לקדם שוויון זכויות ושקיפות.

מהות אתר נגיש:אתר נגיש מאפשר לאדם עם מוגבלות לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כמו כל גולש אחר, באמצעות שימוש בטכנולוגיות מסייעות לנגישות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר:התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם ל:

  1. תקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות התשע"ג - 2013).
  2. התקן הישראלי ת"י 5568 – "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA, התואם למסמך הקווים המנחים של W3C עם שינויים והתאמות.

התאמות הנגישות באתר:

  • ניגודיות כהה ובהירה
  • התאמה לעיוורי צבעים
  • הדגשת כותרות
  • הדגשת קישורים
  • חלופה טקסטואלית לאובייקטים גרפיים (ALT)

כיצד עובדת ההנגשה באתר?באתר מוצב תפריט נגישות. לחיצה על התפריט באמצעות העכבר או ניווט בעזרת כפתור TAB שבמקלדת מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. ניתן לסגור את התפריט באמצעות כפתור ה-'ESC' או לחיצה עם העכבר.

הדרכות לנציגי השירות הטלפוני:אנו מדריכים ומכשירים את נציגי השירות בהתאם לתקנות השירות (2013), על מנת ליצור מודעות לעקרון הנגישות ולהקנות כלים מעשיים למתן שירות נגיש.

בעיות ותכנים לא נגישים:אם נתקלתם בבעיה, ספרו לנו! כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן לתיאור הבעיה: מהי הפעולה שניסיתם לבצע, באיזה דף גלשתם, סוג וגרסה של הדפדפן, מערכת הפעלה, סוג הטכנולוגיה המסייעת וכו'.

דרכי התקשרות:

פרטי רכז נגישות:לכל שאלה בנושא הנגשת האתר והשירות, ניתן לפנות לרכז הנגישות, מר [שם רכז הנגישות], באמצעות דואר אלקטרוני: accessibility@weddji.com.

הצהרת נגישות זו עודכנה לאחרונה בתאריך [תאריך עדכון].